Privat        Sameie og Borettslag       Bygg og Arkitekt            
Follow us

Forhandlere over hele Norge

Vi har et landsdekkende forhandlernett med autoriserte låsesmeder, som har vært med oss i over 10 år. Din lokale forhandler kan bistå med valg av postkasser, og stille til befaring for å titte på oppgangen, ta mål og høre hva deres ønsker er.

De kan også levere postkassene med låser tilpasset systemet i deres bygg, slik at en kan bruke samme nøkkel eller nøkkelkort til inngangsdør og postkasse.

Forhandlerne er sortert på stedsnavn, slik at du enklest finner den forhandleren som er nærmest deg.

Finner du ikke en i nærheten? Ta kontakt med oss i Stansefabrikken, så kan vi hjelpe deg videre!


 FORHANDLER

 Besøksadresse

Postnummer

 Sted

 Telefon

 E-post

 

 

 

 

 

 

Låssenteret Thermoglass AS, avd. Alta

Betongveien 1

9515 

Alta

78 44 36 80

 post@thermoglass.no

Låssenteret AS, Arendal

Åsbieveien 8

4848

Arendal

417 00 020

arendal@lassenteret.no

Heikki Bruvik AS

Nøstegaten 42

5011 

Bergen

962 00 400

post@heikki-bruvik.no

Certego AS, Bergen

Fabrikkgaten 3, inngang fra Kanalveien

5059 

Bergen

55 38 93 00

post.bergen@certego.no

Dormakaba AS, Bergen

Damsgårsveien 131

5160 

Bergen

6866

butikk.bergen@dormakaba.com

Certego AS, Asker og Bærum / Oslo

Billingstadsletta 16

1396 

Billingstad

66 77 81 00

post.asker@certego.no

Bodø Sikkerhet & lås AS

Stormyrveien 8

8008 

Bodø

75 54 40 40

post@bsl.as

Nordland Lås & Sikkerhet AS

Jernbaneveien 12

8012 

Bodø

75 54 10 10

post@nls.no

Låssenteret AS, Trondheim

Brubakken 4A

7353 

Børsa

417 00 080

frode.skinstad@lassenteret.no

T. Stueland Lås AS

Morenefaret 1

4340 

Bryne

51 48 84 60

post@stueland-las.no

Dormakaba AS, Drammen

Gråterudveien 16

3036 

Drammen

6866

firmapost@dormakaba.com

Cc Lås og Gravering AS

Tomtegata 36

3012 

Drammen

32 89 20 54

firmapost@cclas.no

Drammen Låsservice AS

Havnegata 56

3040 

Drammen

32 82 28 00

firmapost@drammenlas.no

Certego AS, Drammen

Bjørnstjerne Bjørnsons gate 118

3044 

Drammen

32 80 98 00

post.drammen@certego.no

Viken Lås og Sikkerhet

Hamborggata 21

3018 

Drammen

418 67 000

post@vikenls.no

Assistent Partner AS, Drammen

Svelvikveien 61

3039

Drammen

481 09 900

post@assistentpartner.no

Låssenteret AS, Egersund

Gml. Sokndalsveien 36

4372 

Egersund

417 00 195

egersund@lassenteret.no

Lås & Sikring AS

Svartbekkvegen 85A

2411 

Elverum

62 41 96 40

firmapost@lassikring.no

Polarvakt AS

Rådhusgt 6

8201

Fauske

75 64 68 88

post@polarvakt.no

Låsesmeden Finnsnes AS

Storgata 47

9300 

Finnsnes

936 61 002

post@lasfinnsnes.no

Certego AS, Førde

Sanderplassen 14

6800 

Førde

55 38 93 00

forde@certego.no

Låssenteret AS, Førde

Hafstadvegen 35

6800 

Førde

417 00 075

forde@lassenteret.no

Certego AS, Fredrikstad

Stabburveien 16

1617 

Fredrikstad

69 33 91 60

post.fredrikstad@certego.no

MD Sikkerhet AS Kråkerøyveien 11 1671 Kråkerøy (Fredrikstad) 940 70 700 roald@mdsikkerhet.no

Certego AS, Gjøvik

Kallerudsvingen 5

2815 

Gjøvik

61 14 56 00

post.gjovik@certego.no

Dormakaba AS, Gjøvik

Strandgata 40

2821 

Gjøvik

6866

gjovik@dormakaba.com

Lofoten Låsservice AS

Havnegt 13

8372

Gravdal

76 08 09 99

sture@lofotenlas.no

Låssenteret AS, Halden

Walkers gate 12

1771 

Halden

417 00 150

halden@lassenteret.no

Certego AS, Hamar

Midtstranda 55

2321 

Hamar

62 55 34 00

post.hamar@certego.no

Certego AS, Harstad

Mercurveien 6

9408 

Harstad

976 55 300

harstad@certego.no

Certego AS, Haugesund

Karmsundgata 61 (v/ Gamle Postterminalen)

5531

Haugesund

971 55 300

haugesund@certego.no

Dormakaba AS, Haugesund

Rennesøygaten 12

5537 

Haugesund

6866

butikk.haugesund@dormakaba.com

Låssenteret AS, Haugesund

Raglamyrveien 11

5536 

Haugesund

417 00 180

haugesund@lassenteret.no

Beslag-Consult AS

Industriveien 57

7080 

Heimdal

72 89 67 60

firmapost@beslag-consult.no

Eiker Lås-Service AS

Sundmoen Næringsområde 2

3300

Hokksund

32 75 50 90

post@els.no

Låsesmed E. Haugan AS

 Storgata 66

3182

Horten

33 04 95 94

espen@laasesmed.no

Brann og Låsservice AS

Hønengaten 46

3513 

Hønefoss

32 12 45 40

brannoglaas@online.no

Ingeborg Beslag & Låssystemer AS

Industrivegen 28

2069 

Jessheim

63 93 69 20

post@ibl.no

Lås 24 AS

Espehaugen 44

5258

Kokstad 

410 10 400

post@las24.no

Vekter og Alarmservice AS

Nansens gate 3

3616 

Kongsberg

400 06 964

post@vekteras.no

Låssenteret AS, Kongsberg

Skolegata 2

3611 

Kongsberg

41700130

kongsberg@lassenteret.no

Certego AS, Kongsvinger

Kongevegen 86

2211 

Kongsvinger

62 81 27 00

post.kongsvinger@certego.no

MD Sikkerhet AS, Fredrikstad

Kråkerøyveien 11

1671 

Kråkerøy

940 70 700

roald@mdsikkerhet

Norlock AS

Skippergata 93

4614 

Kristiansand

38 07 72 77

post@norlock.no

Certego AS, Kristiansand

Fiskåveien 4, Vågsbygd

4621 

Kristiansand

38 11 12 30

post.kristiansand@certego.no

Lås & Nøkkelservice AS

Agder Allè 4

4632 

Kristiansand

38 09 19 00

post@systemlaas.no

Dormakaba AS, Kristiansand

Nedre Hånes 6

4635 

Kristiansand

6866

butikk.kristiansand@dormakaba.com

Låssenteret AS, Kristiansand

Vige Havnevei 6

4633 

Kristiansand

417 00 190

kristiansand@lassenteret.no

Låssenteret AS, Kristiansund

Nordmørsveien 71A

6517 

Kristiansund N

71 68 55 88

kristiansund@lassenteret.no

Låsesmeden Larvik AS

Haraldsgate 6

3256 

Larvik

33 13 93 93

post@lasesmeden.no

Certego AS, Lillehammer

Korgveien 33

2619 

Lillehammer

61 24 71 10

post.lillehammer@certego.no

Karl Jensen AS

Nittedalsgata 12

2000 

Lillestrøm

63 89 22 30

post@karljensen.no

Dormakaba AS, Lørenskog/Oslo

Luhrtoppen 2

1470 

Lørenskog

6866

butikk.oslo@dorma.com

Lås1 Lørenskog

Boecks gate 1

1473 

Lørenskog

41 70 00 00

post@las1.no

Nordland Lås & Sikkerhet AS

Midtre gate 4

8600 

Mo i Rana

75 15 45 55

post@nls.no

Låssenteret AS, Molde

Fannestrandvegen 55

6415 

Molde

417 00 060

molde@lassenteret.no

Lexow Låsservice AS

Varnaveien 1

1524 

Moss

69 20 60 80

post@lexow-las.no

Lås & Sikring AS

Abel Meyersgate 7

7800 

Namsos

74 21 68 80

firmapost@laasogsikring.no

Hålogaland Lås & Sikkerhet AS

Industriveien 18

8517 

Narvik

76 94 80 81

post@hls.no

Lockit AS

Midtunlia 73

5224 

Nesttun 

55 92 20 80

post@lockit.no

Låssenteret AS, Nordfjordeid

Øyane 4

6770 

Nordfjordeid

 410 07 000

nordfjordeid@lassenteret.no

Låshuset Sikkerhetssenter AS

Dronningensgate 25

0154 

Oslo

22 47 75 75

post@laashuset.no

Access Låsspesialisten AS

Grefsenveien 9B

0482 

Oslo

22 22 88 88

Post@22228888.no

Vrio Lås & Nøkkel AS

Christian Krohgsgate 2

0186 

Oslo

22 17 77 00

mail@vrio.no

AS Servicesentralen Lås og Nøkkel – On Guard

Neuberggata 21

0367 

Oslo

22 60 60 60

post@lasesmed.no

Certego AS, Oslo – Storo

Vitaminveien 1A

0485 

Oslo

9145

oslo@certego.no

R. Bergersen AS

Sinsenveien 4

0572 

Oslo

22 04 07 50

post@sogd.no

Oslo Lås & Nøkkelfix AS

Jens Bjelkes Gate 37

0578 

Oslo

22 68 15 88

Post@oslolaas.no

Aker Lås & Nøkkel AS

Brobekkveien 105

0582 

Oslo

7707

Post@akerlas.no

Certego AS, Oslo – Alnabru

Strømsveien 266

0668 

Oslo

9145

oslo@certego.no

Borettslags-Service

Nedre Kalbakkvei 15

0950 

Oslo

 916 70 720

post@borettslags-service.no

Låssenteret AS, Oslo – Kalbakken

Stålfjæra 9

0975 

Oslo

41 70 00 10

oslo@laassenteret.no

Hemer Lås & Dørtelefon AS

Tåsenveien 28

0853 

Oslo

23 05 80 10

Låssenteret AS, Oslo – Tveita

Tvetenveien 164

0671 

Oslo

417 00 160

Automatikk-Service as

Strømsveien 346

1081 

Oslo

95060138

Atle@automatikk-service.no

Assistent Partner AS, Oslo

Tvetenveien 157

0671 

Oslo

481 09 900

post@assistentpartner.no

Certego AS, Otta

Storgata 8 A

2670

Otta

990 99 655

post.otta@certego.no

Brann og Sikringsservice AS

Gimleveien 1

3915 

Porsgrunn

35 55 46 33

post@brann-sikringservice.no

BVT Lås & Sikring AS

Austbøvegen 11

5420 

Rubbestadneset

53 42 05 80

post@bvt.no

Certego AS, Sandefjord

Nedre Movei 4

3215

Sandefjord

33 42 87 20

post.sandefjord@certego.no

Låssenteret AS, avd. Sandefjord

Klinestadmoen 9

3241 

Sandefjord

417 00 135

sandefjord@lassenteret.no

Assistent Partner AS

Fabrikkveien 5B

1738 

Sarpsborg

48109900

post@assistentpartner.no

Låssenteret AS, Fredrikstad

Trykkeriveien 6

1653 

Sellebakk

417 00 140

fredrikstad@lassenteret.no

Follo Lås og Glass-sikring AS

Åsenveien 1

1400 

Ski

901 99 590

frank@follolas.no

Låssenteret AS, Ski

Haugenveien 25/27

1400 

Ski

417 00 120

follo@lassenteret.no

Lås og Beslag AS

Ulefossveien 40

3730 

Skien

35 52 79 90

post@laasogbeslag.no

Låsesmedmester Hveding AS, Stavanger

Soltunveien 1

4050 

Sola

51 65 00 00

post@beh.no

Rogaland Lås AS, Stavanger

Skvadronvegen 27

4050 

Sola

51 65 05 00

post@rogalas.no

Låssenteret AS, Bergen Søreide

Ytrebygdsvegen 11

5251 

Søreidgrend

417 00 100

bergen.soreide@lassenteret.no

Certego AS, Stavanger

Auglendsmyrå 2

4016 

Stavanger

51 95 12 80

post.stavanger@certego.no

Låssenteret Marvik AS, Stavanger

 Kvalebergveien 21

4016 

Stavanger

417 00 175

marvik@lassenteret.no

Låssenteret AS, Stavanger

Forusbeen 80

4033 

Stavanger

417 00 030

stavanger@lassenteret.no

Lås & Sikring AS

 Sjøfartsgata 5

7725 

Steinkjer

74 21 68 80

firmapost@laasogsikring.no

Lås og Montørservice AS

Wessels veg 90

7502 

Stjørdal

74 82 70 80

post@logm.no

Denvago AS

Eikelunden 4

3160 

Stokke

33 33 51 27

firmapost@denvago.no

Romerike Låsservice AS

Strømsveien 48

2010 

Strømmen

63 81 01 01

post@rls.as

Dørteknikk Midt-Norge AS

Vestre Rosten 85

7075 

Tiller

72 90 99 90

mariann@dtmn.no

Nokas Teknikk Sør AS

Kilengata 10

3117 

Tønsberg

33 00 34 80

post@nokas-sor.no

Låsesmeden Tromsø AS

Tromsøysundveien 16

9020 

Tromsø

77 60 77 20

post.tromso@certego.no

Låssenteret AS, avd. Tromsø

Sjølundvegen 7

9016 

Tromsø

417 00 055

tromso@lassenteret.no

Systemsikring AS

Klæbuveien 138

7031 

Trondheim

73 82 07 30

firmapost@systemsikring.no

Certego AS, Trondheim

Nardovegen 16A

7041 

Trondheim

73 80 65 50

post.trondheim@certego.no

Dormakaba AS, Trondheim

Ingvald Ystgaardsvei 23

7047 

Trondheim

6866

butikk.trondheim@dormakaba.com

Låssenteret AS, Bergen Åsane

Kollåsen 1

5116 

Ulset

41700090

bergen.asane@lassenteret.no

Bergen Nord Låsservice AS

Kollåsen 1 - 3 ETG

5116 

Ulset

91929601

Låssenteret AS, Ulsteinvik

Storehølvegen 21

6065 

Ulsteinvik

417 00 040

ulsteinvik@lassenteret.no

Låssenteret AS, Volda

Storehølvegen 21

6065 

Ulsteinvik

41700040

volda@lassenteret.no

Sikkerhet & Service AS

Neptunvegen 4 C

7652 

Verdal

74 07 30 40

post@sikkerhet-service.no

B-Lås AS

Osloveien 713

1914 

Ytre Enebakk

480 39 918

post@b-las.no

Låssenteret AS, Ålesund

Brudalsvegen 169

6011

Ålesund

417 00 050

alesund@lassenteret.no

Låsservice Ålesund AS

Postvegen 13

6018 

Ålesund

70 16 10 90

firmapost@laseservice.no

Stansefabrikken Home AS, produsent

Øraveien 23

1630

Gamle Fredrikstad

458 65 935

post@stansefabrikken.no